ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Developerské projekty Developerské projekty - 11. díl - Rezidence Sedmikráska

Developerské projekty - 11. díl - Rezidence Sedmikráska

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Developerské projekty - 12. díl - Apartmány Klínovec u vleku

zrušit

Pořad Developerské projekty pro vás mapuje aktuální a plánované developerské projekty. Věnuje se nejen samotným projektům a jejich dispozicím, ale také jejich okolí a občanské vybavenosti. Projekt za vás navštívíme a ukážeme vám, jak to máte daleko na MHD, kde je nejbližší škola a školka, kam si můžete jít zasportovat nebo kam na nákupy. To vše totiž bude ovlivňovat komfort vašeho nového bydlení!

V Praze - Čakovicích roste nový developerský projekt s romantickým názvem Rezidence Sedmikráska. Projekt navazuje na Čakovický park, který tu od roku 2011 staví stejný developer Natland Real Estate. Pražské Čakovice jsou stále vyhledávanějším místem pro bydlení. V okolí je dostatek přírody a najdete tady vše, co potřebujete ke spokojenému životu s celou svou rodinou. Rezidence sousedí s Čakovickým parkem, který je téměř dokončen – jeho součástí je například dětské hřiště. V letních dnech jednoznačně nejvíce láká čakovické koupaliště, kde jste autem za čtyři minuty. Milovníci cyklistiky zase využijí cyklostezku, která měří bezmála 120 kilometrů.

Projekt Rezidence Sedmikráska nabídne celkem 24 bytů o dispozicích 2+kk až 4+kk. Jejich výměry se pohybují od 54 do 112 metrů čtverečních. Každý z bytů má balkon a v podzemním podlaží domu jsou v nabídce garážová stání a prostorné sklepy. První obyvatelé se do svých nových domovů budou moci nastěhovat na přelomu jara a léta 2021. Ať už hledáte bydlení pro mladé, nebo pro celou rodinu, v Rezidenci Sedmikráska najdete cenově dostupné byty různých dispozic a navíc v nedaleké blízkosti metra linky C.

Přehled všech developerských projektů najdete ZDE.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu