ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Developerské projekty Developerské projekty - 12. díl - Apartmány Klínovec u vleku

Developerské projekty - 12. díl - Apartmány Klínovec u vleku

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Developerské projekty - 13. díl - Rezidence Skalka

zrušit

Pořad Developerské projekty pro vás mapuje aktuální a plánované developerské projekty. Věnuje se nejen samotným projektům a jejich dispozicím, ale také jejich okolí a občanské vybavenosti. Projekt za vás navštívíme a ukážeme vám, jak to máte daleko na MHD, kde je nejbližší škola a školka, kam si můžete jít zasportovat nebo kam na nákupy. To vše totiž bude ovlivňovat komfort vašeho nového bydlení!

V Loučné pod Klínovcem roste nový developerský projekt s příhodným názvem - Apartmány Klínovec u vleku.

Objekt se totiž nachází v bezprostřední blízkosti lanovky, a to pouhých 150 metrů.

Celá oblast je zajímavá nejen pro milovníky zimních a letních sportů, ale především pro investory. Vzhledem k omezeným možnostem ubytování na Klínovci, jsou apartmány vhodnou investicí pro vlastní rekreaci a krátkodobé pronájmy. Projekt se skládá ze tří samostatných domů s celkem 21 jednotkami. Každý objekt nabízí byty 1+kk, tak +kk pro větší rodiny. Všechny přízemní apartmány mají vlastní terasu a většina má balkón. Součástí standartního vybavení apartmánů je kuchňská linka včetně všech spotřebičů. Všechny domy mají společnou lyžárnu a technickou místnost vybavenou stojany a sušáky na lyže. V létě místnost slouží jako úschovna kol nebo koloběžek. V plánu je výstavba dalšího projektu s kompletní občanskou vybaveností.

Lyže tady rozhodně jen tak nesundáte, protože se apartmány nachází pod hlavním vrcholem Krušných hor přímo u skiareálu Klínovec. Na své si přijdou i běžkaři, pro které se udržuje na 146 kilometrů běžeckých tratí. Okolí Krusných hor si ale užijete i v pohorkách či na kole. Jen si to představte - vyjdete ze dveří a hned můžete na lyže. :)

Přehled všech developerských projektů najdete ZDE.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu