ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Developerské projekty Developerské projekty - 14. díl - Nová Elektra

Developerské projekty - 14. díl - Nová Elektra

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Developerské projekty - 15. díl - Byty Heřmanka

zrušit

Pořad Developerské projekty pro vás mapuje aktuální a plánované developerské projekty. Věnuje se nejen samotným projektům a jejich dispozicím, ale také jejich okolí a občanské vybavenosti. Projekt za vás navštívíme a ukážeme vám, jak to máte daleko na MHD, kde je nejbližší škola a školka, kam si můžete jít zasportovat nebo kam na nákupy. To vše totiž bude ovlivňovat komfort vašeho nového bydlení!

Pomezí pražských Vysočan a Hloubětína čeká razantní modernizace. Developerská společnost Finep tu totiž promění starou průmyslovou zónu v moderní bydlení s parky i obchody. Celý projekt se bude jmenovat Nová Elektra.

Lokalitu váže zajímavé napojení na zeleň. Všude kolem bývaly zahrádkářské kolonie plné ovocných stromů, které tu zůstaly doposud. Zahrádkářské kolonie vystřídal krásný park, kde zabavit děti nebude vůbec žádná dřina. K většímu klidu a bezpečnosti přispěje i to, že ulice od projektu je slepá a budou ji využívat převážně budoucí obyvatelé.

První etapa projektu má celkem 92 bytů v dispozicích od 1+kk po rodinné prostorné byty 4+kk. Byty v přízemí mají i své soukromé zahrady a některé v horních patrech mají terasy s výhledem do okolí. Samozřejmostí jsou garážová stání i další skladovací prostory. Směrem do ulice Poděbradská jsou v budoucnu plánované obchodní jednotky.

Ceny bytů se pohybují mezi třemi až jedenácti miliony korun. Developer také vytvoří uvnitř projektu vnitroblok se společnou zahradou a uzavřeným prostorem pro děti. Bytový komplex se nachází přímo u tramvajové zastávky U Elektry, která je pouhých pět minut od metra Hloubětín. V centru Prahy jste tak bez problémů do dvaceti minut. Využít lze i nedalekou vlakovou zastávku Praha – Libeň, kde jste pěšky za dvacet minut. V okolí se nachází hned dvě mateřské i základní školy, poblíž najdete také polikliniku, poštu a několik nákupních center. Pokud rádi sportujete, potěší vás nedaleká cyklostezka či přírodní park Smetanka.

Přehled všech developerských projektů najdete ZDE.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu