ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Developerské projekty Developerské projekty - 15. díl - Byty Heřmanka

Developerské projekty - 15. díl - Byty Heřmanka

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Videodeníček nového bytu Terezy Brodské - část IV.

zrušit

Pořad Developerské projekty pro vás mapuje aktuální a plánované developerské projekty. Věnuje se nejen samotným projektům a jejich dispozicím, ale také jejich okolí a občanské vybavenosti. Projekt za vás navštívíme a ukážeme vám, jak to máte daleko na MHD, kde je nejbližší škola a školka, kam si můžete jít zasportovat nebo kam na nákupy. To vše totiž bude ovlivňovat komfort vašeho nového bydlení!

Najít levné bydlení není snadné, dnes vám ale jedno ukážeme. V blízkosti Plzně, v obci Heřmanova Huť, vzniká nový projekt s názvem Byty Heřmanka. Developerem je společnost Gedosta, která nabízí bydlení i lidem s průměrným platem. Dispozičně nejmenší byt totiž stojí lehce přes milion korun, což je vzhledem k blízkosti plzeňské metropole rarita.

Vybrat si můžete celkem ze 72 bytů. V první etapě budou k dispozici bytové domy po osmnácti jednotkách. Součástí každého bytu je skladovací místnost na patře a pakovací stání. Všechny byty mají navíc balkon. Pětipodlažní projekt navazuje na okolní zástavbu Heřmanovy Hutě. Svým pojetím navíc plně vyhovuje soudobým nárokům na bydlení: nabízí nízkoenergetické, komfortní byt s minimálními požadavky na údržbu a dostatečné soukromí. Ceny bytů se pohybují od jednoho a půl milionu za 1kk do dvou a půl milionu za 2kk. K dispozici je také osm střešních bytů, které jsou dispozičně větší a každý z nich má dvě terasy. Cena takového bytu činí tři a půl milionu korun.

K financování nového bydlení vám stačí deset procent ceny, o ostatní se postará prodejce. Na dobu splácení 30 let je měsíční splátka hypotéky 5 800 korun. Do budoucna developer plánuje výstavbu třinácti viladomů, které budou přirozeně navazovat na stávající projekt. Heřmanova Huť paří ke klidnějším místům k životu. Bydlení tu jistě ocení rodiny s dětmi či jednotlivci, kteří bydlí se svými čtyřnohými miláčky. Ve městě najdete veškerou občanskou vybavenost, pokud ale potřebujete třeba za prací, do deseti minut jste v Plzni, za třicet minut jízdy po dálnici dokonce v Německu.

Přehled všech developerských projektů najdete ZDE.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu