ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Developerské projekty Developerské projekty - 16. díl - Apartmány Bibinje, Chorvatsko

Developerské projekty - 16. díl - Apartmány Bibinje, Chorvatsko

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Developerské projekty - 17. díl - Viladomy Hvězdárna

zrušit

Země s čistým mořem a tisíci ostrovy - to je Chorvatsko, kam my Češi jezdíme na dovolenou úplně nejradši. Přemýšleli jste ale někdy nad koupí vlastního apartmánu v zahraničí a jaká je jeho cenová dostupnost? Podívejte se na projekt českého developera Marek Development v městečku Bibinje nedaleko Zadaru.

V chorvatském městečku Bibinje vzniká nový developerský projekt s názvem Apartmány Bibinje. Město leží osm kilometrů od Zadaru hned vedle přístavu Sukošan. Bibinje je strategicky výhodné i kvůli vzdálenosti na mezinárodní letiště, které se nachází dvanáct kilometrů daleko. Můžete tak využít pravidelné linky na letišti Praha, a to třikrát v týdnu. V městečku najdete množství promenád, obchodních středisek a základní občanskou vybavenost. Stačí hodina cesty autem a dostanete se do národního parku Krka, kde můžete zažít koupání pod vodopády.

Celý projekt se skládá z šesti apartmánů a nachází se padesát metrů od moře, na který má většina z nich výhled. Ze střešní terasy uvidíte na celé Bibinje a v pozadí Zadar, kam se dostanete za deset minut autem, nebo klidně na vodním skútru. Ceny bytů v projektu začínají na devíti milionech korun. Za zmínku také stojí i druhá etapa projektu, která nabídne šest bytů s vlastní uzavřenou zahradou a ceny bytů zde budou začínat již na pěti milionech korun.

Přehled všech developerských projektů najdete ZDE.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu