ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Developerské projekty Developerské projekty - 17. díl - Viladomy Hvězdárna

Developerské projekty - 17. díl - Viladomy Hvězdárna

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Developerské projekty - 18. díl - Rezidence Čámovka

zrušit

Život v Praze je v mnohém specifický. Velkoměsto nabízí vše podstatné v blízkém dosahu a zároveň kulturní a sportovní využití. Aby se vám v něm ale dobře žilo, měli byste mít k dispozici příjemné bydlení na dobrém místě. K takovým místům se bezpochyby řadí Velká Chuchle, kde vzniká nový exkluzivní projekt Viladomy Hvězdárna od české společnosti Algon, a.s.

Projekt se jmenuje po stejnojmenné ulici Na Hvězdárně a nachází se přímo nad dostihovým závodištěm na levém břehu řeky Vltavy. Nabízí pouze osm bytů s terasami včetně luxusního střešního penthousu. Budoucí majitelé se mohou těšit na naprosté soukromí s nespočtem dalších výhod. Za zmínku stojí tři koupelny se samostatnými toaletami, vlastní posilovna nebo sauna. Byty budou kompletně vybaveny nadstandartními prvky podlah, koupelen, dveří a podobně. V nabídce jsou i dvě exkluzivní vily s prostornými garážemi, které jsou obklopené terasami a krásnými velkými zahradami. Penthous a obě vily budou připraveny tak, že si je budou moci po dokončení hrubé stavby majitelé zrealizovat přesně podle svých představ.

Zastávka MHD Mrkosova je 600 metrů od projektu. Autobusem tedy jste na Smíchovském nádraží za 15 minut. Krátkou procházkou dojdete také na vlakovou zastávku Velká Chuchle, přičemž v centru Prahy budete do 20 minut. Pro rychlejší přesun můžete využít strakonickou výpadovku, po které lze vyjet z Prahy nebo se naopak za 10 minut dostat do širšího centra i na Smíchov, kde si můžete rovnou i nakoupit. V dosahu projektu jsou jak mateřské, tak základní i střední školy i pošta. Volný čas můžete strávit v mini lesní ZOO, kde jsou k vidění polární lišky, mufloni, srnky i daňci, či se můžete projít po naučné stezce.

Přehled všech developerských projektů najdete ZDE.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu