ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Developerské projekty Developerské projekty - 19. díl - Prášilský ráj

Developerské projekty - 19. díl - Prášilský ráj

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Developerské projekty - 20. díl - Zahálka

zrušit

Užívat si klidu a pohody ve vlastním bydlení přímo v srdci Šumavy? Před lety možná ještě bláhová myšlenka a nesplněný sen mnoha lidí z města. Dnes je to realita v místě zvaném Prášilský ráj. Jedinečný projekt Bytový dům Gabreta v Prášilech nabídne 22 exkluzivních bytů v malebné obci uprostřed šumavské přírody. Hlavním prvkem projektu bude dřevo, které jednoznačně k místní krajině patří. Na nové obyvatele tu čekají procházky po okolí i například wellness zázemí místního hotelu. A je toho daleko více...

Prášily se nachází v samotném srdci Národního parku Šumava a svou rozlohou 112 kilometrů čtverečních jsou největší obcí v republice. Nenechte se však zmást, hlavní plochu zde zaujímají lesy. Právě díky Národnímu parku nehrozí, že se bude obec neustále rozrůstat a zůstane proto takovou, jakou je. Malebnou, tichou a se vším, co k životu potřebujete. Je zde obchod s potravinami, pošta a řada míst, kam se můžete vydat s rodinou na výlety.

Prášily se také mohou chlubit nejvýše položenou botanickou zahradou v republice, výběhem s americkými bizony a multifunkčním hřištěm, které se během zimy přemění na kluziště. Kdo chce vyrazit na výlet, neměl by vynechat rozhlednu Poledník, oboru v Srní a adrenalin si můžete užít i v lanovém parku. Prášily jsou zkrátka místo, kde se nudit rozhodně nebudete.

Přehled všech developerských projektů najdete ZDE.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu