ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Developerské projekty Developerské projekty - 20. díl - Zahálka

Developerské projekty - 20. díl - Zahálka

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Developerské projekty - 21. díl - Rezidence Hradišťská

zrušit

Bydlení u golfového hřiště s nádherným výhled na Vltavu. Přesně to představuje projekt nové moderní čtvrti Zahálka od společnosti Horizon Holding. Během několika etap zde vyroste hned sedm nadstandardních bytových domů s 800 byty o dispozicích 1+kk až 5+kk. Vše bude protknuto zelení, hřištěm, amfiteátrem nebo loukou. Prostor zde bude také pro komerční subjekty, které nabídnou rezidentům potřebné služby.

Bydlení v Praze s nádherným výhledem a snadnou dostupností do města. Zní to jako začátek povídky z pera autora science fiction? Vůbec ne. Projekt Zahálka nabízí snadnou dostupnost do centra, kam se dostanete během 15 minut. I na tramvaj je to co by kamenem dohodil.

Samotný projekt nabídne 800 bytových jednotek, které jsou všechny orientovány tak, aby budoucí majitelé měli z teras a oken patřičný výhled na vltavské údolí. A to i ti, kteří budou bydlet v přízemí. Ceny bytů začínají od 3 miliónů korun.

Mezi sedmi budovami vyrostou parky, hřiště, trávníky i louky. Není tajemstvím, že zde budou moci noví obyvatelé využívat malý supermarket nebo mateřskou školu. Fandové sportu jistě ocení cyklostezku, po které můžete dojet až ke sportovnímu areálu Rosmarina, kde si můžete zahrát plážový volejbal nebo jen tak relaxovat.

Pokud chcete žít ve městě a zároveň mít přírodu na dosah, pak má u vás projekt Zahálka velkou šanci.

Přehled všech developerských projektů najdete ZDE.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl