ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Developerské projekty Developerské projekty - 21. díl - Rezidence Hradišťská

Developerské projekty - 21. díl - Rezidence Hradišťská

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Developerské projekty - 22. díl - Yasmin Apartments

zrušit

Na plzeňských Slovanech vzniká nový bytový dům s názvem Rezidence Hradišťská. Stavba plní proluku v Hradišťské ulici. Pětipodlažní dům bude dokončen na jaře 2022. Na své si tady přijdou ti, kteří ocení krátké vzdálenosti - jak do centra města, tak do přírody.

Rezidence nabídne osm bytových jednotek o dispozicích 2+kk a 3+kk. Každý byt bude mít svůj balkon nebo terasu. Lokalita je známá nedostatkem parkovacích míst a tak je jistě výhodou vlastní podzemní stání. Vhod přijdou určitě i sklepy, do kterých můžou budoucí majitelé uskladnit veškeré sportovní vybavení. Pro větší komfort je v domě zřízen také osobní výtah, což ocení především maminky s kočárky.

Komplex plynule a nenásilně navazuje na vedlejší již stávající objekty. Také jeho fasáda ladí s okolím. Tvořena je z cihelných pásků v kombinaci s fasádní bílou omítkou. Zajímavé jsou také designové obklady z hliníkového plechu.

Bytový dům nabízí nadstandardní a luxusní řešení interiérů. Vybavení je tvořeno z moderních materiálů a neutrálních barev tak, aby se byty stylem zavděčili každému tipu budoucích majitelů.

Místo je výjimečné tím, že v blízkosti bytového domu je veškerá občanská vybavenost a výborné dopravní spojení do centra města nebo naopak z města. Zastávka tramvaje se nachází zhruba 50m od domu a zajišťuje pohodlnou dopravu do centra města. Mladé rodiny s dětmi pak jistě ocení blízkost školky, základní školy i několika středních škol. Na dosah je také nákupní centrum a v bezprostřední docházkové vzdálenosti najdeme i obchody a nejrůznější sportoviště, jako bazén, cyklostezku, inline dráhu či skatepark. Což ocení především aktivně žijící lidé.

Přehled všech developerských projektů najdete ZDE.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu