ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Developerské projekty Developerské projekty - 24. díl - Rezidence Harfistka

Developerské projekty - 24. díl - Rezidence Harfistka

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Developerské projekty - 25. díl - Byty U Šárky

zrušit

Dříve průmyslové území na Praze 9 se aktuálně mění na novou moderní rezidenční čtvrť. Mimo jiné tady vzniká polyfunkční dům s názvem Harfistka od investiční skupiny Natland . Projekt nabídne byty, ateliéry i studia různých rozměrů a dispozic. Velkou výhodou je, že dům se nachází v centru dění a přitom daleko od turistického ruchu velkoměsta. Celkově lokalita Vysočan prochází v současnosti zásadní proměnou.

Rezidence Harfistka vyrůstá v Čerpadlové ulici na Praze 9. Kromě výborné dopravní dostupnosti se může projekt pochlubit i blízkostí dvou obchodních center, takže vše potřebné máte na dosah. Jen pár kilometrů od místa se nachází škola a školka a v blízkosti jsou také lékaři, sportovní centra a hřiště a na své si přijdou i milovníci procházek v přírodě. Pohodlné je také cestování. Snadná je jak dostupnost do centra, tak ven z města. V místě najdete zastávky tramvají, autobusů i vlaků mířících na Masarykovo nádraží.  

Harfistku tvoří tři domy, které budou spojeni suterénem. Nejvyšší budova rezidenčního projektu bude mít 11 pater. Celkově zde vyrůstá 150 bytů od 1+kk až po 4+kk. Součástí bude i komerční část s 19 jednotkami, takže zde vzniknou velmi zajímavé obchůdky a služby. Bydlení je vhodné pro jednotlivce i rodiny.

Až na několik výjimek budou mít všechny jednotky balkon, nebo terasu. Výhodou bude i parkování v podzemních garážích. Samozřejmostí je pak sklep náležící ke každé jednotce.

K nastěhování bude projekt připraven už v polovině roku 2022 a zajímavé jsou i příznivé ceny bytů. Tahle lokalita má všechny předpoklady pro zhodnocení v budoucnu.

Tento projekt se může pochlubit i prestižním oceněním Realitní projekt roku 2020 od odborné poroty. Tímto oceněním se Harfistka přidává po bok unikátního projektu Bubeneč Gardens od stejného developera. Tento projekt už finišuje a poslední byty jdou do prodeje.

Podívejte se také:

Přehled všech developerských projektů najdete ZDE

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu