ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Developerské projekty Developerské projekty - 25. díl - Byty U Šárky

Developerské projekty - 25. díl - Byty U Šárky

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Vybíráte nový byt? Ukážeme vám, jak se bydlí s finským developerem YIT!

zrušit

V jedné z nejžádanějších městských částí, na Praze 6 – Ruzyni, vzniká nové rezidenční bydlení U Šárky. To nabídne moderní městské byty a zároveň blízkost krásné přírody. Zájemci o byt si zde můžou navíc vybrat mezi osobním a družstevním vlastnictvím.

Tento developerský projekt společnosti Finep jako jeden z prvních developerských projektů vůbec nabídne bydlení v unikátně zalesněném prostoru. Bytové domy tak budou přirozeně navazovat na malebné údolí přírodního parku Divoká Šárka.

Stavba Rezidence U Šárky probíhá v několika etapách. V první etapě vzniknou tři domy s 218 byty o dispozicích 1+kk až 4+kk doplněnými o terasy, balkony či lodžie a parkování v podzemních garážích.

Ti, co hledají bydlení bez hypotéky, mohou využít možnost družstevního vlastnictví.

Stavba bytových domů je již zahájena a dokončení je plánováno na přelom roku 2022 a 2023.

Bydlení v Rezidenci U Šárky nabízí kompletní občanskou vybavenost, blízkost přírody a dokonalé dopravní spojení. V místech jsou jak zastávky autobusů, tak vlaku a za 5 minut autem jste na letišti.

V blízkosti projektu je dále naplánované prodloužení tramvajové trati, která přinese zrychlení dopravy směrem na Dejvice. Druhou chystanou dopravní tepnou bude vznik rychlodráhy Praha – Kladno se zastávkou Dlouhá míle v blízkosti projektu.

Praha 6 patří dlouhodobě k nejvyhledávanějším městským částem, a to díky blízkosti přírodních parků, množství cyklostezek a dalšímu rozmanitému sportovnímu vyžití. Nechybí školka a škola a na dosah je i obchodní centrum nabízející jak obchody, tak služby a také kavárny a restaurace.

Bydlení je vhodné jak pro milovníky aktivního životního stylu, tak pro jednotlivce, kteří mají rádi klid a vše potřebné po ruce. Možnosti jsou tady takřka neomezené.

Podívejte se také:

Přehled všech developerských projektů najdete ZDE

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu