ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Developerské projekty Developerské projekty - 23. díl - Na Kovárně

Developerské projekty - 23. díl - Na Kovárně

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Vybíráte nový byt? Ukážeme vám, jak se bydlí s finským developerem YIT!

zrušit

Město Plzeň a okolí je atraktivní lokalitou pro bydlení. Své místo si zde najdou lidé napříč generacemi. Developerská společnost AVANTI.CZ s.r.o. má na kontě několik úspěšných projektů v západočeské metropoli a přilehlém okolí. Další na sebe nenechají dlouho čekat.

Společnost je developerem od roku 2008. Mezi její významné projekty patří například výstavba 11 rodinných domů v obci Chválenice nedaleko Plzně. Společnost se podílela ale i na projektu bytového komplexu Rezidence Pecháčkova na Skvrňanech a na výjimečném projektu Panorama Bolevák u Velkého Boleveckého rybníka.

Byty Na Kovárně

V plzeňské čtvrti Doubravka vzniká rezidenční dům s desítkami bytů a komerčním prostorem. Komplex se bude nacházet na křižovatce ulic Na Kovárně a Hřbitovní. Projekt nabídne 32 bytů v sedmipodlažní budově. Jejich dispozice budou 1+kk až 4+1.

Interiéry budou zařízené v moderním duchu a téměř každá jednotka bude mít vlastní balkon a garážová parkovací místa. Nejvyšší patro pak nabídne dva luxusní apartmány.

„Byty v nejvyšším patře budou unikátní tím, že zde necháme vytvořit pomocí velkoformátových skel luxusní průhledy, takže jejich majitelé budou mít krásný výhled do okolí. Tyto byty navíc nabídnou rozlehlou a pohodlnou terasu pro příjemné letní posezení,“ dodává Viktor Szabó, jednatel společnosti AVANTI.CZ s.r.o.

Zajímavá bude i fasáda domu, kde architekt navrhl využít prvky v současné době velmi moderního cortenového plechu. Využity budou ale i další dekorační prvky v moderním duchu. Budova je koncipovaná s důrazem na úspornost a komfort bydlení.

Lokalita Doubravka, kde projekt Byty Na Kovárně vzniká, je velmi oblíbenou plzeňskou lokalitou. Z této čtvrti se totiž za velmi krátkou dobu dostanete na dálnici D5. Krátká je také dojezdová doba do centra města a velkou výhodou je pak blízkost přírody. V nedalekém okolí se nacházejí lesy, parky a rybníky. V docházkové vzdálenosti od rezidence pak najdete obchody, restaurace, školy, školky, ale i polikliniku a gymnázium.

Dalším velmi podobným projektem developera AVANTI.CZ v blízkosti rezidence Na Kovárně, bude další chystaný projekt s názvem Pilařská. Jednat se bude o dva šestipodlažní domy s celkem 50 bytovými jednotkami o různých dispozicích. Také tento projekt pro vás chystáme s naší kamerou zmapovat.

Přehled všech developerských projektů najdete ZDE

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl