ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Developerské projekty Developerské projekty - 18. díl - Rezidence Čámovka

Developerské projekty - 18. díl - Rezidence Čámovka

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Developerské projekty - 19. díl - Prášilský ráj

zrušit

Projekt Rezidence Čámovka od společnosti Horizon Holding se nachází v Praze 8 – Čimicích. Pět bytových domů zde naváže na realizaci první etapy. Nově přibude 148 bytů v dispozicích 1+kk až 5+kk. Ke každé bytové jednotce patří balkon, terasa, nebo vlastní předzahrádka. V suterénu vzniknou prostory pro sklepy, kolárny a bude i dostatek parkovacích míst pro všechny rezidenty a jejich návštěvy. Ceny bytů v projektu se pohybují od tří a půl až dvanácti milionů korun.

Přímo v areálu projektu se nachází soukromá školka, oční lékař a dětské hřiště. V blízkém okolí pak Čimické údolí či ZOO Praha a Botanická zahrada.

O bydlení v Praze je velký zájem, téměř dvě třetiny nabízených bytů jsou již prodané. Developer proto počítá s dalšími etapami projektu. V plánu je přibližně čtyři sta nových bytů.

Přehled všech developerských projektů najdete ZDE.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu