ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Developerské projekty Developerské projekty - 5. díl - Železná Ruda se mění

Developerské projekty - 5. díl - Železná Ruda se mění

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Developerské projekty - 6. díl - Aldrov Apartments & Resort

zrušit

Pořad Developerské projekty pro vás mapuje aktuální a plánované developerské projekty. Věnuje se nejen samotným projektům a jejich dispozicím, ale také jejich okolí a občanské vybavenosti. Projekt za vás navštívíme a ukážeme vám, jak to máte daleko na MHD, kde je nejbližší škola a školka, kam si můžete jít zasportovat nebo kam na nákupy. To vše totiž bude ovlivňovat komfort vašeho nového bydlení!

V centru Železné Rudy vzniká projekt s příhodným názvem Železná Ruda se mění. Vzniká totiž ze dvou zdevastovaných staveb, které do této chvíle roky hyzdily samotné centrum Železné Rudy. Jde o rezidenci Klostermannův dům a bývalý hotel Javor, do jejichž záchrany se jako investor pustila společnost Rezidence Javor s.r.o. společně s projekční a architektonickou kanceláří Ing. arch. Josefa Černého. 

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu