ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Developerské projekty Developerské projekty - 6. díl - Aldrov Apartments & Resort

Developerské projekty - 6. díl - Aldrov Apartments & Resort

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Videodeníček nového bytu Terezy Brodské - část III.

zrušit

Pořad Developerské projekty pro vás mapuje aktuální a plánované developerské projekty. Věnuje se nejen samotným projektům a jejich dispozicím, ale také jejich okolí a občanské vybavenosti. Projekt za vás navštívíme a ukážeme vám, jak to máte daleko na MHD, kde je nejbližší škola a školka, kam si můžete jít zasportovat nebo kam na nákupy. To vše totiž bude ovlivňovat komfort vašeho nového bydlení!

V Krkonoších v obci Vítkovice buduje developerská společnost Crescon unikátní projekt s názvem  Aldrov Apartments & Resort. Nový projekt vyroste na místě bývalého statku a nabídne celkem deset budov se 139 plně vybavenými apartmány laděnými do luxusního horského stylu. Developer čerpal inspiraci v alpských střediscích Rakouska, Německa a Švýcarska, kde si noví majitelé kupují horské domovy pro vlastní rekreaci a v době své nepřítomnosti je pronajímají.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu