ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Developerské projekty Developerské projekty - 7. díl - Rezidence Modřanka

Developerské projekty - 7. díl - Rezidence Modřanka

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Developerské projekty - 8. díl - Čertův vršek

zrušit

Pořad Developerské projekty pro vás mapuje aktuální a plánované developerské projekty. Věnuje se nejen samotným projektům a jejich dispozicím, ale také jejich okolí a občanské vybavenosti. Projekt za vás navštívíme a ukážeme vám, jak to máte daleko na MHD, kde je nejbližší škola a školka, kam si můžete jít zasportovat nebo kam na nákupy. To vše totiž bude ovlivňovat komfort vašeho nového bydlení!

V pražských Modřanech vyrůstá nový developerský projekt – Rezidence Modřanka. Developerem je Horizon Holding. Modřany jsou oblíbenou pražskou čtvrtí kvůli snadné dostupnosti z centra, jsou také blízko přírody. Co nabídnout mají i připravované byty. „Obyvatelé v přízemních bytech si budou užívat předzahrádek, majitelé bytů z vyšších pater bude těšit každodenní výhled na Vltavu z prostorných teras,“ říká moderátorka pořadu Developerské projekty Lucie Kratochvílová.

Poslední etapa projektu, polyfunkční dům s padesáti byty a třemi komerčními jednotkami, je v přípravě. Domy jsou uspořádány do podkovy, díky čemuž vznikne jedinečný prostor pro rozlehlé travnaté atrium se stromy. V prostorách parku najdete například dětské hřiště či hvězdárnu Karla Anděla. V okolí projektu je veškerá občanská vybavenost, v centru budete tramvají za dvacet minut. Za nákupy můžete vyrazit do obchodního centra Novodvorská Plaza, kam vám cesta autem zabere kolem deseti minut. Pokud hledáte nové bydlení blízko centra a zároveň se nechcete vzdát kouzla přírody a čerstvého vzduchu, Rezidence Modřanka je právě pro vás.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu