ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Díla architektů a designérů Díla architektů a designérů - 2. díl - Lucie Volfová

Díla architektů a designérů - 2. díl - Lucie Volfová

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Díla architektů a designérů - 3. díl - Martina Komoňová

zrušit

Zajímá vás, jestli u interiérových designérů platí přísloví „Kovářova kobyla chodí bosa“? Myslíte si, že zkušení designéři mají své bydlení „vymazlené“ do detailů, anebo zastávají názor, že na vlastní bydlení nemají čas a všechny nápady realizují u svých klientů? V tomto pořadu vám představíme zajímavé designéry a jejich vlastní bydlení. Budete se tak moci seznámit se stylem, smýšlením nad projekty a celkovým pracovním přístupem různých designérů, jejichž příští dílo může být právě váš domov. Čeká vás představení projektu od hlavní myšlenky po zajímavé detaily a plno inspirace přímo z domovů samotných tvůrců - designérů.

Prvním dílem vás provede designérka Lucie Volfová, která má ráda styl Art deco a preferuje starý nábytek. Ten následně promění a vdechne mu nový život. Tímto jednoduchým způsobem můžete ušetřit peníze a vložit je třeba do dražších doplňků, jako jsou například koberce. Představivosti se meze nekladou. Budoucí návštěva se bude divit, že tak krásný jídelní stůl jste nekupovali, ale předělali k obrazu svému. S Lucií Volfovou se dále podíváme i na zařízení variabilního dětského pokoje, ložnice nebo prostorného obývacího pokoje spojeného s kuchyní a jídelnou pro velká rodinná setkání. Podívejte se na pořad Jak bydlí designéři, načerpejte plno inspirace a seznamte se se zajímavými českými designéry.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu