ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Dům na klíč Dům na klíč - 1. díl - Inspirace pro váš nový vysněný dům

Dům na klíč - 1. díl - Inspirace pro váš nový vysněný dům

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Dům na klíč – 2. díl – Začínáme stavbu! Vyplatí se varianta k dokončení, nebo na klíč?

zrušit

Jak se staví dům na klíč. I o tom je náš nový pětidílný seriál, který vám ukáže celý proces stavby typového domu od příprav až po předání hotového domu šťastným majitelům. Mapovali jsme totiž skutečný příběh rodiny Dvořákových, která se pro takovou stavbu rozhodla a společně vám ukážeme od začátku do konce, jak takový dům vybrat, postavit a zabydlet.

Manželé Dvořákovi s dcerou Kristýnkou roky bydleli v bytě 3+1 uprostřed města. Časem se rozhodli pro koupi pozemku na hypotéku těsně za městem, neboť usoudili, že život v domě se zahradou je ideálním řešením. Najdou tady totiž soukromí a prostor.

A jak už to tak bývá, když se někdo rozhodne pořídit si vlastní bydlení, první kroky směřují k výběru typu domu. Výhrou pak je, když se obě polovičky shodnou na tom, jak by stavba měla vypadat a co by měla splňovat. A stejně tak i první kroky manželů Dvořákových vedly do Centra vzorových domů v Nehvizdech u Prahy, kde si nejen oni, ale i jejich malá dcerka prohlédli osobně několik typů vzorových domů, aby pak společně vybrali ten ideální.

Centrum vzorových domů společnosti CANABA je v rámci České republiky zcela ojedinělý projekt. Centrum nabízí k prohlídce 7 plně vybavených vzorových domů, které si můžete projít, porovnat jednotlivé stavby a vybrat si tu, která vaším potřebám nejvíce vyhovuje. Výhodou je, že nelistujete v katalogu, ale vše si můžete na vlastní kůži projít, osahat a vyzkoušet. Na své si tady přijde opravdu každý, projít si můžete jak bungalov, tak klasický patrový rodinný domek, ale i prostornou vilu. Přímo v Centru vzorových domů pak najdeme i specializované infocentrum společnosti CANABA, kde vám odborníci poradí s výběrem domu, projektovou dokumentací, financováním, stavbou, kolaudací i zařizováním.

Domy v Centru vzorových domů jsou plně vybavené tak, aby si lidé vžili atmosféru reálné domácnosti. Domy klientům pomohou s výběrem, neboť si každý díky jejich prohlídce udělá snadný přehled o dispozicích a rozměrech jednotlivých typů domů.

Vzorové domy si jeden po druhém prošla i rodina Dvořákových a i jim prohlídka pomohla s výběrem. Nakonec se shodli a vybrali pro sebe ideální variantu. Jakou? To už se dozvíte v dalších dílech...

Sledujte další díly pořadu Dům na klíč ZDE.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu