ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady INTERIORS manufacture & design Jak si zařídit domácnost v moderním a čistém stylu?

Jak si zařídit domácnost v moderním a čistém stylu?

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Jak vypadá výroba českého designového nábytku pro každého?

zrušit

Moderním trendem v zařizování interiéru je takzvaný purismus. Základními pravidly tohoto stylu jsou prostor, vzdušnost a čistota. Interiér by se díky nábytku v tomto stylu měl stát útočištěm, kde najdeme klid a pohodlí.

Při vytváření puristického interiéru je důležité od úplného začátku držet se původní myšlenky. Důležité je si ujasnit priority a to, k čemu budeme nábytek potřebovat. Základním pravidlem je nedělat kompromisy. Většinou totiž postupem času začneme nábytek dodekorovávat, a tím zanikne samotná krása jednotlivých kusů. Častou chybou jsou právě nevhodné dekorace ve spojitosti s puristickým nábytkem. Důležité je proto zaměřit se na detail a u každé věci zvážit, zda jí opravdu potřebujeme a k čemu vlastně slouží.

Pokud zařizujete puristický interiér od úplné nuly, i tady je důležité držte se základní myšlenky. Kompromisy by pak spolu nemusely úplně fungovat v celku. Držte se jednotného stylu, jedněch barev, odstínů i třeba jednotné struktury dřeva. Pozorujte detaily v propojení.

Puristický nábytek je praktický, čistý a má dlouhou životnost. Dokonale dokáže skloubit čistý design s funkčností.

„Při výrobě je důležité držet se myšlenky od začátku až do konce. Neubírat ze standardů a dokázat zákazníkovi rozšířit obzor od výběru materiálů až po konečný detail,“ prozradila Zuzana Zápotocká z firmy Interiors manufacture & design.

Výrobní proces nábytku je konzultován nejen s designéry, ale i konstruktéry a dohlíží se i na samotný výrobní proces. Nábytek si můžete koupit jak rozložený a doma si ho sami postavit, tak se službou montáže. Není ale problém nechat si nábytek navrhnout přímo na míru. Novinkou společnosti Interiors manufacture & design jsou sety, které se dají sehnat na e-shopu. Jedná se o kvalitní prvky, které jsou variabilní, mají velkou životnost, a hlavně jsou nadčasové.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu