ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Exteriér Když je sluníčka nebo deště moc a chcete si užít léto na terase

Když je sluníčka nebo deště moc a chcete si užít léto na terase

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Instalujeme bioklimatickou pergolu. Jak probíhá montáž?

zrušit

Když je sluníčka nebo deště moc a chcete si užít léto na terase, přichází čas na výběr jejího zastřešení. Od dob slunečníku a případně běžných markýz jsme se dostali až po moderní bioklimatické pergoly, které poskytují kompletní komfort.

Tyto pergoly nám představili specialisté ze společnosti Rolrols už na veletrhu For Interior v reportáži zde: Bioklimatické pergoly se stávají trendem

Jaké jsou varianty pro výběr těchto pergol a co vše umí?

Na výběr máte pergoly hodící se k moderním domům kubistického tvaru i pergoly se šikmou střechou, které sedí k domům se střechou sedlovou. Dále si komfort na své terase můžete dotvořit naklápěním lamel ovlivňujících prostup světla i jejich úplným stažením k jedné straně. Variantou je také pergola prosklená, u které ale většina klientů má strach z toho, že v ní budou jako ve skleníku. Je tento strach oprávněný? Podívejte se ve videu na všechny varianty a inspirujte se. Svoji pergolu totiž můžete kromě funkčnosti ladit také barevně ke své terase.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl