ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Veletrhy Obří kusy masivního dřeva s charakterem v moderních interiérech

Obří kusy masivního dřeva s charakterem v moderních interiérech

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Interiérové studio s kompletními službami pro stavbu i rekonstrukci

zrušit

Dohromady se společností WoWood jsme připravili expozici obřích kusů masivního dřeva jako velkého dekoračního prvku. A už název společnosti vypovídá o tom, jaká byla reakce návštěvníků veletrhu - „vau!“ :)

Naprostá většina stromů, které se do WoWoodu dostanou, pochází z České republiky. Přes svůj obor je společnost toho názoru, že stromy by měly žít co nejdéle, ale z nejrůznějších důvodů dojde k tomu, že stromy vlivem přírodních živlů spadnou, nebo je po napadení škůdců nutné strom pokácet. Pak se snaží dřevo maximálně zachovat a vyrobit něco, co přetrvá další staletí. Cílem zpracování je dostat krásné dřevo do interiéru a doplnit jím moderní interiéry plné skla, železa a betonu. Kam se hodí a kde ho můžete využít se podívejte ve videu, případně navštivte web www.wowood.cz, nebo přímo zařízenou kavárnu v Plzni.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu