ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Veletrhy Variabilní dětské pokoje v pastelových barvách

Variabilní dětské pokoje v pastelových barvách

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Další video

Český výrobce postelí z masivu s možností výroby na zakázku i konfigurátorem na webu

zrušit

3 m 26 s / 14. 10. 2019

Za nás jedna z nejkouzelnějších expozic, které jsme na veletrhu For Interior objevili. Dětské pokoje v pastelových barvách, kde si nejmenší návštěvníci přišli na své. Výrobcem byla společnost Domestav, která se věnuje nejen dětskému nábytku, ale kompletně výrobě nabýtku z masivu.

Společnost se snaží se vyhovět přání dítěte a vytvořit nejen dětský nábytek, ale vytvořit dětský svět, který může díky své variabilitě růst s dítětem od narození až po střední školu. Variabilita dovoluje také ovlivňovat výšku nábytku a dbá tedy i na bezpečnost nejmenších dětí. S růstem je možné postýlku navýšit, případně s narozením druhého sourozence vytvořit patrovou postel pro obě děti a přidat jim skluzavku, nebo lezeckou stěnu. Jaké další možnosti dětský nábytek nabízí se podívejte ve videu.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2019 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl