ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady UNILIN Podlahy Alpha vinyl přichází s novinkou - vodotěsnými zámky Watertight click

Podlahy Alpha vinyl přichází s novinkou - vodotěsnými zámky Watertight click

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Jak správně nainstalovat a používat podlahu Alpha Vinyl

zrušit

Vinylová podlaha má několik vlastností, které ocení především rodiny s dětmi. Je tichá, měkká a pohodlná. Navíc novinka firmy Quick-Step je i voděodolná, takže nemusíte mít strach z rozlitého pití nebo ji bez obav můžete dát i do koupelny.

Voda vinylové podlaze jako takové nezpůsobí nic. Problémem je ovšem napojení jednotlivých dílů.

„Když máme zámkovou verzi, která není vodotěsná, může procházet voda skrz zámek a poškodit konstrukci, nebo vytvořit plíseň,“ uvádí Radek Macháček, zástupce společnosti Quick-Step.

Podlaha Alpha Vinyl je proto opatřena pokročilým vodotěsným zámkovým systémem. Ve spojení s vodoodpudivou technologií HydroSeal tak nabízí naprosto vodotěsnou podlahu, která je ideální pro kuchyně, koupelny a další prostory, které bývají vystavené vlhkosti. Tato podlaha se také mnohem snadněji čistí.

Voděodolnost podlahy zajišťují speciálně upravené spojnice, které nepropustí vodu, a to s garancí 24 hodin.

„Technologie je v tom, že do dílce frézujeme zámek uniclic, který vytváří přepětí a táhne podlahy vždy k sobě, tím zatěsní spoj a neprojde tudy voda,“ říká Macháček.

Díky této chytré technologii odpuzující vodu je tak podlaha ideální do každé místnosti. Výhodou je také to, že podlaha Alpha Vinyl se vyrábí v mnoha dekorech dřeva i kamene, takže si najdete určitě tu pravou pro váš domov.

Podívejte se také:

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu