ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Přijďte za námi na veletrh a vyhrajte kuchyň dle svého výběru v hodnotě 100.021 Kč vč.DPH!

Přijďte za námi na veletrh a vyhrajte kuchyň dle svého výběru v hodnotě 100.021 Kč vč.DPH!

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x
45 s / 4. 10. 2018
#soutěž #kuchyň #proceram
další
skrýt

Přijďte za námi na veletrh For Interior ve dnech 4. - 7.10. v PVA EXPO v pražských Letňanech a natočte soutěžní video,ve kterém nám řeknete, proč právě vy byste měli vyhrát novou kuchyň od společnosti ProCeram. Stačí pouze za námi přijít do haly 4 a náš televizní štáb se o vše postará.

Video můžete také natočit u vás doma na svůj mobilní telefon. Nebojte se být vtipní nebo originální, ať získáte co nejvíce hlasů, protože video s nejvyšším počtem hlasů vyhrává! Soutěžní video zašlete pomocí serverů Úschovna, Ulož.to, WeTransfer apod. na mail soutez@tvbydleni.cz, případně přímo z telefonu pomocí aplikace WhatsApp, nebo Viber na náš účet TVbydleni.cz/telefon číslo: 734 427 578.

Pro ty z vás, kteří chcete navštívit veletrh bydlení, načerpat inspiraci a navíc natočit soutěžní video přímo u nás, nabízíme vstup na veletrh zdarma. Všichni naši stálí diváci již čestnou vstupenku zdarma mají od nás v mailu. Pokud ještě nejste naším odběratelem, registrujte se k odběru novinek a vstupenku Vám také zašleme. :)

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu