ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Už zítra startuje soutěž o novou kuchyň v hodnotě 100.021 Kč vč.DPH!

Už zítra startuje soutěž o novou kuchyň v hodnotě 100.021 Kč vč.DPH!

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x
26 s / 3. 10. 2018
#soutěž #kuchyň #proceram
další
skrýt

Buďte u toho! Už zítra od 10 hodin startuje soutěž o kuchyň v hodnotě 100.021 Kč vč.DPH od společnosti ProCeram. Vyhrát můžete jakoukoliv kuchyň, kterou si vyberete. 

A jak se stát majitelem nové kuchyně? Stačí natočit krátké video z vaší kuchyně, ve kterém nám řeknete, proč právě vy byste měli vyhrát. Nebojte se být originální nebo vtipní, ať získáte co nejvíce hlasů. Video s nejvyšším počtem hlasů totiž vyhrává! Video můžete natočit doma na svůj mobilní telefon, které zašlete pomocí serverů Úschovna, Ulož.to, WeTransfer apod. na mail soutez@tvbydleni.cz, případně přímo z telefonu pomocí aplikace WhatsApp, nebo Viber na náš účet TVbydleni.cz/telefon číslo: 734 427 578.  Soutěžní video můžete také natočit v našem soutěžním studiu TVbydleni.cz na veletrhu For Interior v termínu 4. - 7.10. v PVA Expo Praha v hale 4. Stačí pouze přijít a náš televizní štáb se o vše postará!

Pokud tedy chcete navštívit veletrh bydlení, načerpat inspiraci a navíc natočit soutěžní video přímo u nás, nabízíme vám vstup na veletrh zdarma. Všichni naši stálí diváci již čestnou vstupenku zdarma mají od nás v mailu. Pokud ještě nejste naším odběratelem, registrujte se k odběru novinek a vstupenku Vám také zašleme. :)

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu