ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod RESTART Michaely Jonášové RESTART Michaely Jonášové - 5. díl - Výběr kuchyně

RESTART Michaely Jonášové - 5. díl - Výběr kuchyně

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

RESTART Michaely Jonášové - 1. díl - Představení projektu a seznámení s designérkou

zrušit

Pořad o stavbě domu blogerky a Instagramové influencerky Michaely Jonášové, kterým vás provede Kateřina Šindelářová ze společnosti Absolut Design. Ta vnese do domu část sebe a svého citu v rámci designu. Michaela Jonášová se rozvádí s manželem a rozhodla se přestěhovat z luxusní vily do nového vlastního domu. Zařízení nového bydlení pro sebe a svého syna Maxima se tedy stalo prioritou pro nový začátek. A tak vznikl projekt RESTART - seriál o tom, jak si Michaela staví svůj malý sen. Jedná se o pořad, který odráží Míši současnou životní situaci, ale nabídne také zajímavou inspiraci pro stavbu, interiér i design.

V dalším dílu Michaela Jonášová vybírá svoji budoucí kuchyni a pro inspiraci představuje několik zajímavých vychytávek.

„Vybrali jsme kuchyňskou linku v šedé barvě s tenkou kompaktní deskou. Dispozičně má kuchyň dva rohy a musíme se poprat s využitím místa, protože toho v kuchyni není nikdy dost,“ říká pan Pelc ze společnosti Pelc kuchyně a ihned ukazuje na rohovou skříňku Jumbo s velikým vnitřním prostorem, kterou sám vymyslel. „Je to skříňka s největším úložným prostorem na trhu,“ netají se.

Také se dozvíte, kam lze efektivně schovat rumotéku a ušetřit tak místo v kuchyni a že myčka na nádobí může být i vyvýšená, abyste se s každým talířem nemuseli pracně ohýbat. Jaké další vychytávky má Míša v nové kuchyni? Dívejte se!

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl