ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Stavba není sen 2 – Rekonstrukce bytu: Kontrolní den

Stavba není sen 2 – Rekonstrukce bytu: Kontrolní den

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Dneska se náš moderátor Míra Hejda vydal na kontrolní den bytu, ve kterém probíhá kompletní přestavba pod dohledem televizních kamer.

Pořadem vám chceme ukázat nejen veškerá specifika rekonstrukcí, ale zároveň vás inspirovat. Celou rekonstrukci proto uvidíte v pořadu Stavba není sen 2 – Rekonstrukce bytu letos na podzim ve 13 dílech.

A jak celá rekonstrukce bytu pokračuje?

Dle autora celého projektu Ing. et Ing. arch. Lukáše Janouta je práce zhruba v polovině. Z vytrhaných podlah, stropu a okopaných zdí byla odvezena veškerá suť. Hotové jsou kompletní rozvody vody a elektřiny. Instalována byla nová rozvodná skříň včetně systému Loxone, tedy inteligentní řízení domácnosti.

Osazena jsou nová dřevěná okna od společnosti Okna.eu. Proměnou prošel i systém vytápění, kdy byl nakonec zvolen sytém podlahové vytápění od Heatflow. V bytě je také vymalováno první vrstvou barvy. V tomto týdnu dorazily i velkoformátové dlažby v rozměru 160x320 cm od dalších partnerů projektu, společností ProCeram a TechnoArt, které budou instalovány na zakázku nejen v koupelnách, ale například i na kuchyňské lince.

Jak byt aktuálně vypadá se podívejte na videu z kontrolního dne výše. :)

Generálním partnerem tohoto pořadu je Buřinka České spořitelny.

Autor: TVbydlení.cz

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu