ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Veletrhy Veletrh FOR INTERIOR otevírá své brány, slibuje řadu novinek i bezpečnost návštěvníků

Veletrh FOR INTERIOR otevírá své brány, slibuje řadu novinek i bezpečnost návštěvníků

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Co nabízí stavební veletrh For Arch 2017?

zrušit

Čtyři dny plné nápadů a inspirace do domácnosti. To je veletrh FOR INTERIOR v PVA EXPO Praha. Návštěvníci zde mohou spatřit tipy na vybavení kuchyně a to od digestoří až po celé kuchyňské linky. Nechybí zde ani exkluzivní výrobci nábytku a bytových doplňků. A slyšeli jste například o matraci s revoluční látkou ViroStop, která pomáhá likvidovat covid-19 i další viry? I tu zde můžete spatřit.

Jako náš divák získáváte čestnou VSTUPENKU NA VELETRH ZDARMA, kterou si můžete stáhnout pod odkazem ZDE.

„Pro návštěvníky jsme připravili expozice s téměř 150 vystavovateli, kteří tady představují opravdu exkluzivní produkty, mají zde nové kolekce a veletržní slevy,“ láká na veletrh jeho ředitelka Ing. Daniela Boučková.

Na akci můžete spatřit stálice jako je společnost Magniflex, která se zaměřuje na zdravý spánek „Spolupracujeme s veletrhem FOR INTERIOR už 11 let a vždycky se snažíme představit naši standardní kolekci, tradiční hvězdou jsou matrace Magnistretch, ale každý rok také představujeme nějakou absolutní novinku,“ říká Ing. František Hlaváč generální ředitel Magniflexu.

A jaká je ta letošní novinka? Nová kolekce MagniProtect, jenž dokáže účinně bojovat proti virům a bakteriím. To vše díky využití revoluční látky ViroStop. Ta prošla testováním ve Švýcarsku, Itálii a ve Spojených státech. Vždy se stejným výsledkem – pokud nemocný na lůžko ulehne, to pak nezůstane kontaminováno viry a bakteriemi.

„My jako firma hodně investujeme do výzkumu a vývoje. Letošní pandemie koronaviru je něco, co hýbe světem. V praxi to je tak, že vy si jako infikovaný lehnete na matraci, vstanete a do deseti minut vám garantujeme, že v té matraci ten covid nezůstane. Nabízíme matrace, topper, polštář i prostěradlo,“ vysvětluje Hlaváč.

Kromě zájemců o kvalitní spánek se tu myslí i na ty nejmenší. Připraveny jsou zde ukázky dětských pokojů vybavených rostoucím nábytkem i atypické herny, kdy se z dětské postele hravě stane hrad se skluzavkou a horolezeckou stěnou. To je k vidění například u expozice Domestav.

„Navrhujeme a vyrábíme nábytek z masivu již více než 25 let. Námi vyrobené dětské a manželské postele jsou precizní truhlářskou prací, která se pojí s nadčasovým designem,“ popisuje Monika Pártlová ze společnosti Domestav.

Letošní ročník je však trochu jiný. Jako u řady jiných akcí, i zde se promítla koronavirová pandemie. Návštěvníci by se proto měli řídit několika pravidly.

„Jsme připraveni na všechna hygienická opatření, máme zde rouškomaty, udělali jsme zde široké uličky, máme velké haly do kterých proudí čerstvý vzduch z venku. Nechybí ani bezkontaktní platby, bezkontaktní registrace. Lidé nemusí mít strach,“ ujišťuje Boučková.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl