ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Stavba Vyhořelé fitness, které v minulosti navštívil i Mike Tyson, čeká rekonstrukce

Vyhořelé fitness, které v minulosti navštívil i Mike Tyson, čeká rekonstrukce

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Bidet - ano, či ne?

zrušit

Doba pandemie je pro majitele fitness center celkově náročná. Jejich provozy se ze dne na den zastavily. Daleko větší ránu ale dostal několikanásobný mistr České republiky v boxu Ladislav Kutil. Jeho fitness Kutil Gym v Praze lehlo koncem loňského roku popelem. Teď se ale blýská na lepší časy a vyhořelé prostory čeká rekonstrukce. My celý příběh pečlivě sledujeme.

Známé fitness Kutil Gym v Praze na Žižkově, kde mají zázemí zápasníci MMA z Oktagonu, koncem roku vyhořelo. Příčinou byla zřejmě závada na elektroinstalaci. Prostory se teď musí celé asanovat a místo čeká velká rekonstrukce. Celou proměnou vás budeme provázet a vy se tak můžete těšit, jak z katastroficky vypadajícího místa vzniknou zbrusu nové sportovní prostory pro špičkové české zápasníky a fitness trenéry.

Rekonstrukce fitness centra si vyžádá bourací práce, asanaci stropu, rekonstrukci podlah a vybavení zázemí. Na realizaci se podílí také firma ProCeram, která pro rekonstrukci dodává obklady, dlažby a sanitární vybavení s výborným poměrem kvalita/cena.

Rekonstrukci Kutil Gymu bedlivě sledujeme a vy se už můžete těšit na příští reportáž, kde uvidíme celkovou proměnu tohoto zdevastovaného místa.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu