ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality ABB představila nové designy vypínačů netradičně módní přehlídkou

ABB představila nové designy vypínačů netradičně módní přehlídkou

ABB představila nové designy vypínačů netradičně módní přehlídkou
10. 4. 2018
#vypínač #domácnost #abb
další
skrýt

Společnost ABB na letošním ročníku brněnského veletrhu AMPER oslaví 150 let inovací v České republice a vedle toho představuje nová řešení mimo jiné i pro inteligentní domácnosti. Začátek veletrhu byl ve znamení unikátní módní přehlídky, kde byl v hlavní roli nový design vypínačů ABB.

Přestože je AMPER veletrh zaměřený na technologie, společnost ABB začala výstavu originálně módní přehlídkou. Šaty z vypínačů navrhla módní návrhářka Kristina Synek a prostřednictvím modelek se tak široké veřejnosti představily nové barevné variace vypínačů Levit®M doslova v celé své kráse. Hmotnost šatů, které jsou tvořeny 250 vypínači, je zhruba 4 kg a výroba zabrala od prvotního návrhu k finální zkoušce celý jeden měsíc. „Někdo by mohl říct, že interiérový a oděvní design k sobě nepatří. Překvapivě je to naopak. Oba jsou nositeli otisku doby a jejich spojení přináší možnost vytvořit něco unikátního. Pracovat s netradičním materiálem je pro mě vždy výzvou a příležitostí odpoutat se od stereotypu. Tvary i barevnost vypínačů Levit®M pro mne byly velmi inspirativní,“ říká návrhářka netradičních šatů Kristina Synek.

Zdroj: ABB

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu