ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Bílé kuchyně: v čem tkví jejich oblíbenost?

Bílé kuchyně: v čem tkví jejich oblíbenost?

Bílé kuchyně: v čem tkví jejich oblíbenost?
8. 1. 2019

Bílá barva je v domácnosti velmi oblíbená, obzvlášť u kuchyní. Hodí se do všech typů, ať se jedná o moderní, scandinávskou, industriální nebo minimalistickou kuchyň. Bílá barva má tu výhodu, že je univerzální a dobře se kombinuje s dalšími barvami.

Ovšem i u bílé barvy se může stát, že bude působit sterilně a chladně. Proto je třeba bílou kombinovat s jinými barvami či materiály. Doplňky jsou v takovém případě nezbytné a s kombinací s barvami a různými materiály docílíte útulnosti kuchyně. Častým doplňkem jsou květiny nebo živé bylinky, které najdou mnoho uplatnění a navíc na bílé pracovní ploše skvěle vyniknou.

,,Bílá barva je nadčasová a dá se opravdu kombinovat se všemi materiály. Ať už se jedná například o  mramor, dřevo nebo beton. Co se týká praktičnosti, doporučila bych spíše matnou. Avšak lesklá působí luxusněji, záleží na vkusu klienta. U bílých kuchyní máte velikou variabilnost – můžete doplnit dekorace v jakékoli barvě a dá se s ní opravdu vyhrát. Když se kuchyně sladí s bílými spotřebiči, je to pastva pro oči." říká odborný prodejce kuchyní Kristýna Černíčková ze společnosti ProCeram.

Připravili jsme pro vás pár inspirativních bílých kuchyní ve fotogalerii níže. Jak jste na tom vy? Působí na vás bílá kuchyň elegantním a čistým dojmem?

Autor: Lucie Kratochvílová, TVbydleni.cz

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu