ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Luxusní kuchyň může být i levná. Záleží na vybraných materiálech

Luxusní kuchyň může být i levná. Záleží na vybraných materiálech

Luxusní kuchyň může být i levná. Záleží na vybraných materiálech
#inspirace #luxus #kuchyň
další
skrýt

Kuchyň je stejně jako koupelna nedínou součástí bytu či domu. Na co při výběru myslet, hlavně pokud se jedná o luxusní kuchyň? Vše zavísí na několika podmínkách - na prostoru, vybraných materiálech a ceně, která může být ve výsledku i nízká. Důležité je také myslet na kvalitního dodavatele a v případě nejasností si nechat poradit.

Zařídit luxusní kuchyň není žádný problém. Je jen potřeba mít dostatečné finanční prostředky a prostor, kde budete chtít kuchyň mít. Základem pro výstavbu vaší vysněné kuchyně jsou kvalitní materiály, špičkové provedení a moderní spotřebiče. Vše je samozřejmě individuální a záleží jen na vás, jaké materiály či spotřebiče si vyberete. Od toho se posléze odvíjí celková cena kuchyně, která v závislosti na vašem výběru může být nakonec i nízká.  „Luxusní kuchyně se dají zařídit i levně. Když si všude necháte dát šuplíky, celková cena se může vyšplhat na tři sta tisíc, když bude celá ve dvířkách, může stát kolem sto padesáti tisíc,“ říká Michal Zadák, ředitel divize interiérů ze společnosti ProCeram.

Výběr materiálu je široký. Můžete si vybrat mezi opracovanými vzácnými dřevy ve vestavěných skříních, zlatým kováním skříněk, anorganickými pracovními deskami, nebo kuchyňskými linkami z mramoru či žuly. Důležité také je, aby kuchyň tvořila jednotný celek.  S tím souvisí i použití barvy, která by v celém prostoru měla být stejná. V případě luxusních kuchyní se nejčastěji jedná buď o černou či bílou. Podle Michala Zadáka je třeba myslet i na to, u koho si necháváte kuchyň vyrobit, u kvalitních dodavatelů máte garanci záruky a v případě potřeby jsou vám vždy k dispozici. Zadák dodává, že životnost kuchyně se odhaduje na patnáct let, po uplynutí této doby je třeba myslet na výměnu či opravu. Pokud teprve o výstavbě luxusní kuchyně přemýšlíte a životnost kuchyně je pro vás teď bezpředmětná, můžete se inspirovat na pobočce New Living Center, kde vám pracovníci firmy ProCeram velmi rádi poradí a vyhoví všem vašim požadavkům.

Psali jsme také:

Chcete keramické obklady do kuchyně? Variant je více!

Inspirace: Realizace kuchyně v rustikálním stylu

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu