ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Zúčastněte se s Pepínem dobročinné aukce pro Nadační fond Terezy Pergnerové

Zúčastněte se s Pepínem dobročinné aukce pro Nadační fond Terezy Pergnerové

Zúčastněte se s Pepínem dobročinné aukce pro Nadační fond Terezy Pergnerové
16. 12. 2020 / Autor: Štěpánka Šulanová, foto: ProCeram
#aukce #pepíno #proceram
další
skrýt

Předvánoční čas vybízí k tomu dělat dobré skutky, pokud i vy chcete nějaký udělat a pomoci tak lidem v těžké situaci, máte jedinečnou šanci.

Společnost ProCeram společně s Nadačním fondem Terezy Pergnerové připravili jedinečnou aukci. Draží se jediný originální kus trika z oblíbeného seriálu Mise nový domov, který můžete znát z televize Nova. Jeho hlavní aktéři, tedy Tereza Pergnerová a Pepíno, toto tričko podepsali a věnovali firmě ProCeram. Aukce poběží zhruba týden na facebookových stránkách ProCeram outlet

Výtěžek z dražby bude předán Nadačnímu fondu Terezy Pergnerové. Dalším bonusem je i to, že ten, kdo přihodí nejvíc může čekat návštěvu přímo od Terezy Pergnerové a Pepína, kteří triko předají osobně. Nového majitele vyhlásí firma ProCeram na jejich outletových facebookových stránkách. Přihazovat můžete až do 22.12. do 12:00 hodin.

Nadační fond Terezy Pergnerové pomáhá rodinám v těžké životní situaci, do které se dostali vlivem zdravotních komplikací, životních překážek, nebo prostě nemilosrdného osudu.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu