ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Design Designový tip: radiátor se zrcadlem

Designový tip: radiátor se zrcadlem

Designový tip: radiátor se zrcadlem
23. 8. 2019
#radiátor #topení #korado
další
skrýt

Úspora energií je velmi důležitá, neméně podstatný je ale také vzhled otopného tělesa. Radiátor dnes může mít mnoho podob. V obýváku vám může stát klasické žebrové topení, deskové těleso nebo i designový kousek se zabudovaným zrcadlem.

„Řada radiátorů KORATHERM nabízí několik variant. Otopné profily mohou být orientovány svisle nebo vodorovně. V obýváku tak můžete mít například horizontální provedení, které není příliš vysoké a můžete si tak v novém domě či bytě dovolit prostorná a nízká okna. Vertikální řešení se zase výborně hodí například do předsíně. Když si navíc vyberete provedení REFLEX se zrcadlem, tak váš radiátor najde rázem dvojí uplatnění,“ popisuje produktový specialista firmy KORADO Martin Preclík.

Vertikální řešení radiátoru KORATHERM REFLEX nabízí nejen stylový vzhled, ale také dvojí funkčnost otopného tělesa. Zabudované zrcadlo udělá z vašeho radiátoru malého pomocníka, u kterého můžete zkontrolovat své oblečení ještě před odchodem z domu.

Zdroj: Botticelli

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu