ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Energeticky pasivní projekt Rezidence Černý dvůr je zkolaudovaný

Energeticky pasivní projekt Rezidence Černý dvůr je zkolaudovaný

Energeticky pasivní projekt Rezidence Černý dvůr je zkolaudovaný
6. 11. 2019 / Autor: Lucie Kratochvílová, tisk. z. JRD zkolaudovala energeticky pasivní projekt Rezidence Červený dvůr

Developerská společnost JRD právě zkolaudovala projekt Rezidence Červený dvůr s 15 energeticky úspornými byty v pražských Strašnicích. Projekt vyniká moderní architekturou ve kterém se prolínají funkcionalistické prvky s detaily. Ty jsou charakteristické pro stavby ve Středomoří. Komorní viladům je již zcela vyprodaný.

Rezidence Červený dvůr se nachází v prvorepublikové vilové čtvrti v pražských Strašnicích, kousek od metra A – Želivského nebo Malešickému parku. Viladům tvoří 15 slunných bytových jednotek v dispozicích 2+kk až 6+kk s předzahrádkou, lodžií nebo terasou, z níž se otevírá výhled na vzrostlé stromy, včetně více než sto let starého exotického cedru, který developer zachoval na pozemku.

Podle slov obchodního ředitele společnosti JRD Pavla Krumpára projekt charakterizuje moderní architektonický koncept a kvalitní standardy základního vybavení, včetně sanitárního vybavení Villeroy & Boch a dřevěných podlah Steirer Parket, ale také efektivní systém udržitelných technologií. „Právě instalace automatického systému řízeného větrání s rekuperací tepla či tepelného čerpadla s přírodním chladivem R744 k ohřevu teplé vody zajišťuje v interiérech zdravé a komfortní vnitřní prostředí se stabilní teplotou a vlhkostí i úsporu energií. Majitelé jednotlivých bytů se tak mohou těšit na kvalitní mikroklima bez plísní, prachu či vysušeného vzduchu.“

Psali jsme také:

Projekt Kratochvíle Stochovská hlásí zahájení stavebních prací

Energeticky pasivní projekt Na hvězdárně Třebešín hlásí položení základního kamene

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl