ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Přihlašte svoji rekonstrukci do soutěže Rekonstrukce roku

Přihlašte svoji rekonstrukci do soutěže Rekonstrukce roku

Přihlašte svoji rekonstrukci do soutěže Rekonstrukce roku
26. 4. 2018
#stavba #rekonstrukce #sapeli
další
skrýt

Soutěž Rekonstrukce roku je určena pro všechny, kteří v letošním roce rekonstruují interiér své domácnosti. Na webu www.rekonstrukceroku.cz mohou účastníci nejen načerpat inspiraci a získat cenné rady a tipy, ale také vyhrát až 100.000 Kč nebo věcné ceny pro vlastní rekonstrukci od generálního partnera soutěže společnosti SAPELI a od dalších partnerů. O vítězích rozhodne na základě fotografií před a po rekonstrukci odborná porota a také veřejnost prostřednictvím online hlasování.

„Při rekonstrukci se na dveře často zapomíná nebo se jim nechá jen velmi malý prostor v rozpočtu. Přitom s novými kvalitními dveřmi domov prokoukne, navíc, s ohledem na mnoho funkčních vlastností jako je tepelná nebo zvuková odolnost poslouží nejen k rozdělení dvou místností. Právě s touto myšlenkou jsme se do soutěže Rekonstrukce roku zapojili. Českým rodinám chceme ukázat, že nové dveře jsou stylovým doplňkem i praktickou nezbytností,“ říká Pavla Mastná, ředitelka marketingu SAPELI.

Přihlášení do soutěže je jednoduché. Stačí zaslat fotografie interiéru před začátkem a následně také po skončení rekonstrukce přes přihlašovací formulář na webu www.rekonstrukceroku.cz. Ze všech soutěžních rekonstrukcí, resp. přihlášených fotografií „před“ a „po“, vybere odborná porota složená ze zástupců organizátora, partnerů soutěže a odborníků na poli interiérového designu celkem 30 rekonstrukcí, které postoupí do finálového hlasování veřejnosti. Ta zvolí tři nejzdařilejší rekonstrukce roku 2018.

Pro výherce jsou připravené finanční odměny ve výši 100.000 Kč pro první místo, 70.000 Kč pro druhé místo a 50.000 Kč pro třetí místo. V průběhu soutěže budou navíc odbornou porotou vybrány čtyři soutěžní rekonstrukce, jejichž průběh bude sledován formou video seriálu. Tyto rekonstrukce navíc obdrží věcné ceny od partnerů soutěže již v průběhu proměny domácnosti.

Soutěž je určena pro širokou veřejnost a přihlásit se může kdokoliv starší 18 let s doručovací adresou na území České republiky, kdo chystá v letošním roce rekonstrukci. Ta nesmí začít dříve než 1. 1.2018 a musí být ukončena nejpozději 31. 8. 2018. Rekonstrukce se musí týkat interiéru (bytu či domu) a proměněna musí být alespoň jedna místnost.

Zdroj: SAPELI

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu