ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Interiér Inspirace: Kempovat lze i v luxusním stylu

Inspirace: Kempovat lze i v luxusním stylu

Inspirace: Kempovat lze i v luxusním stylu
11. 6. 2021 / Autor: Štěpánka Šulanová, foto: freepik

Kempování neznamená nutně starý áčkový stan a guláš z kotlíku. Přírodu si lze užít i luxusně. Pro ty, co se chtějí v přírodě cítit komfortně jako v luxusním hotelu, máme moderní inspiraci.

Už jste slyšeli výraz GLAMPING? Jedná se kombinaci slov glamour a camping. Jedná se tedy o kombinaci kempování v přírodě s možnostmi moderního bydlení. Namísto skautských táborů čekejte luxusní stany a jurty.

Trávit dovolenou v luxusních stanech začíná být navíc velkým internetovým hitem. Obvykle lze v takových obydlích využívat všechny obvyklé interiérové prostory jako kuchyň, koupelnu, ložnici a obývák. Kempování pak připomínají především materiály, které mají blízko přírodě, především dřevo a také plachty a síťovina. Specifická je také konstrukce těchto obydlí a povětšinou i destinace, kde se stan nachází.

V exotických destinacích lze najít i glampingové resorty. Stany a jurty si ale už zařizují i dobrodruzi v našich končinách. Pokud i vás omrzela chata nebo starý karavan, je glamping novinkou, která potěší nejednoho milovníka přírody.

Takové stavby nepotřebují ani žádná povolení, zařizovat můžete postupně dle možností. Jurty lze využívat celoročně, vyjímkou nejsou ani krbová kamna. Fantazii se meze nekladou. Zařizování vás bude určitě bavit.

 

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu