ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Inspirace: Koupelna snadno a rychle

Inspirace: Koupelna snadno a rychle

Inspirace: Koupelna snadno a rychle
4. 10. 2019 / Autor: Romana Landová. Foto: ProCeram
#koupelna #inspirace #proceram
další
skrýt

Zařídit koupelnu tak, aby se vám líbila, je těžký úkol. Na budování koupelny však nemusíte být sami, můžete se u nás inspirovat a posléze se ozvat rovnou firmě ProCeram, která vaši vysněnou koupelnu vytvoří na míru a bez starostí.

Koupelnu lze zařídit vkusně a bez přemýšlení. Od toho, abyste získali inspiraci a neměli se zařizováním koupelny zbytečné starosti, jsme tu totiž my – TV Bydlení. Pokud si zakládáte na jednoduchém řešení, není nic lepšího, než se inspirovat koupelnou rovnou ve fotogalerii. „V koupelně jsou použity velkoformátové obklady a mramor. Kamkoliv, třeba za vanu, je samozřejmě možné dát i černý mramor, pokud si to klient bude přát,“ říká Petr Adam, vedoucí střediska ProCeram v Brně.

Umyvadlo, WC a bidet jsou od značky Duravit a Happy D2, veškeré baterie jsou pak od Axor Uno. Otopný žebřík je od značky Zehnder Yucca, o skříně a nábytek se postarala firma Lebon. Vanu seženete od Kaldewei ze série Incava a aby vám na zem netekla voda při koupání, sprchovou zástěnu koupíte u Hüppe. O doplňky se nakonec postará firma Emco Loft. Pokud se však tímto nechcete zaobírat a máte radši příchod do hotového, stačí se domluvit s firmou ProCeram, která vyhoví všem vašim požadavkům a koupelnu vám vytvoří na míru.

Natáčeli jsme:

Designová koupelna nemusí stát majlant!

Stavba není sen - 10.díl - Koupelny

Psali jsme také:

Inspirujte se: Černobílá koupelna není out!

Inspirace: Trochu jiné umyvadlo

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2019 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl