ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Inspirace: Nová koupelna během chvilky? Zkuste voděodolné tapety

Inspirace: Nová koupelna během chvilky? Zkuste voděodolné tapety

Inspirace: Nová koupelna během chvilky? Zkuste voděodolné tapety
9. 11. 2020 / Autor: Zuzana Duzbabová, Foto: Wall&decò
#inspirace #koupelna #tapeta
další
skrýt

Dodat koupelně šmrnc můžeme i jinak než složitou a často i nákladnou renovací. Slyšeli jste už o koupelnových tapetách? Tyto odolné materiály se pyšní nejen přijatelnou cenou, ale hlavně neotřelým vzhledem. Jejich povrchy jsou odolné vůči vodě a lze je nalepit na zeď i na kachličky.

Za poslední roky ušla technologie velký kus cesty a u tapet to platí dvojnásob. Ještě před pár lety by nikoho asi ani nenapadlo si dát tapetu do sprchového koutu. Avšak doba pokročila a nyní jsou materiály, které odolají vodě, oděrkám a dalším vlivům. Pro koho je toto řešení to pravé? Pro ty, kteří chtějí změnu bez větší námahy a utrácení. Takové kousky se ocení také ti, kteří rádi relaxují ve vaně.

Na výběr jsou tapety samolepící, vinylové a sklovláknité, které patří k těm nejkvalitnějším. Co se týče podkladu, lze takové tapety lepit jak na kachličky, tak i na zeď. V případě, že bydlíte v paneláku nebo bytovce, kde jsou umakartová jádra, tak sáhněte po vinylové tapetě. Tu pak stačí občas utřít navlhčeným hadříkem. Podívejte se také do fogalerie na vzory italského designového studia Wall&decò.

Doporučujeme:

Renovujete koupelnu nebo zařizujete zbrusu novou? Podívejte se do naší sekce Inspirace

 

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu