ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Kvalitní terasová prkna české výroby vykouzlí na vaší terase příjemné prostředí pro letní chvíle

Kvalitní terasová prkna české výroby vykouzlí na vaší terase příjemné prostředí pro letní chvíle

Kvalitní terasová prkna české výroby vykouzlí na vaší terase příjemné prostředí pro letní chvíle
8. 3. 2021 / Autor: Štěpánka Šulanová, foto: Supellex
#terasa #garden deck #supellex
další
skrýt

Jaro je tady a spousta z nás začíná vyhlížet chvíle strávené na zahradě. Nastal proto čas popřemýšlet o designu terasy a třeba i okolí bazénu. Pokud si chcete letní chvíle zpříjemnit, je potřeba vytvořit si na terase pohodlné a zároveň stylové prostředí. Společnost Supellex proto přichází s novou kolekcí terasových prken GARDEN Deck.

Právě teď je ideální čas začít s výběrem a realizací terasy. Venku se otepluje, letní sezóna je za rohem a pokud chcete mít vše připraveno, tak nyní je ta správná doba.

Terasová prkna se hodí ke každému stylu venkovního posezení. Kolekce Garden Deck se vyrábí v plném profilu, má pět barevných provedení a dvě možnosti povrchuPrkna jsou z kvalitního materiálu, aby vydržela každou vaši oslavu a v případě, že se vám na ni zanese nečistota, jsou snadno omyvatelné.

Jedná se o tzv. WPC (Wood Polymer Composite) materiál, který se skládá ze dřeva a určitého poměru příměsi polymeru. Velkou výhodou je snadná údržba, protože narozdíl od přírodního dřeva nevyžaduje pravidelné přeolejování. Při znečištění stačí pouze vystříkat vodou, použít se dá i vapka, popřípadě koště, a vše je opět připraveno k užívání. Další výhodou je, že neztrácejí barvu po celou svou životnost, která je až desítky let. 

„Vzhledem k tomu, že tento typ WPC teras zdobí nejen exotické destinace, tak i alpská střediska, musí být tedy jasné, že vydrží vysoké letní teploty i velmi prudké mrazy, aniž by se jakkoliv poničila," prozradil Václav Krobát ze společnosti Supellex.  

Garden Deck je díky své barevné stálosti nejvíce využívána jako obložení bazénů. Nepoškodí jí voda, podlaha nepouští barvu a na rozdíl od celodřevěných prken se nemusíte bát ani třísek.

Společnost Supellex také dodává veškeré příslušenství k terasové podlaze, jako jsou podkladní hranoly, upevňovací klipy, lišty na zakončení a další.

Psali jsme také:

Podlaha vyrobená z obnovitelných zdrojů, jejíž vlastnosti ocení jak rodiny, tak majitelé komerčních prostor

 

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl