ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Interiér Místo, kde zažijete pravý gurmánský zážitek společně s romantickým kouzlem pobytu.

Místo, kde zažijete pravý gurmánský zážitek společně s romantickým kouzlem pobytu.

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x
30. 4. 2019

Na jižním Plzeňsku u Nepomuka v Soběsukách můžete navštívit restauraci a pension. Jmenuje se Angusfarm a majiteli jsou manželé Lenka a Marcel Klausovi.

Pokud tedy hledáte místo, kde můžete ochutnat dokonalý steak a zároveň si užít romantický večer či noc v pensionu, tak jste narazili na to pravé. Právě zde, v restauraci Angusfarm v Soběsukách, jsou připraveni na ty nejnáročnější klienty.

Celá restaurace společně s pensionem navíc prošla v lednu kompletní rekonstrukcí interiéru. Ta spočívala ve zvětšení a modernizaci kuchyně, vybudování krbu či vytvoření velkého okna, díky kterému mohou hosté sledovat v přímém přenosu práci kuchařů.

Pension, který je vybudován v půdních prostorách restaurace, vás okouzlí pojetím starého venkovského stavení s vůní dřeva a levandule. Celý interiér vás tak přenese do malebné vesnické pohody, která je podtržena výhledem na lesy.

Součástí pensionu a restaurace je také venkovská stodola a vinný sklep. Ve stodole vynikají obzvlášť přírodní materiály, jako je dřevo, kámen, pálená cihla a hliněná omítka. Určitě ani zde nepřehlédnete luxusní prvky v podobě křišťálových lustrů.

Tato restaurace s rodinnou atmosférou se navíc může pyšnit členstvím hnutí Slow Food Prague a zapojením do Grand Restaurant Maurerův výběr, kdy v letošním roce obsadila 53 místo z top 100 restaurací.

Pokud byste rádi ještě něco navíc, můžete se projít na pastvinu za vsí, kde je farma domácích zvířátek v nádherné krajině mezi lesy.

I nás velmi zajímá, jak se pension společně s restaurací proměnil, a proto ho s celým štábem TVbydleni.cz navštívíme a vše pro vás zhodnotíme v pořadu Nejzajímavější hotely.

Nyní se ale můžete podívat na nejzásadnější okamžiky rekonstrukce ve videu výše. Tak co říkáte? To je proměna. :)

Autor: Lucie Kratochvílová, TVbydleni.cz

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu