ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Největší stavební veletrh v Česku otevřel brány – FOR ARCH se koná již po devětadvacáté

Největší stavební veletrh v Česku otevřel brány – FOR ARCH se koná již po devětadvacáté

Největší stavební veletrh v Česku otevřel brány – FOR ARCH se koná již po devětadvacáté
18. 9. 2018
#veletrh #for arch #abf
další
skrýt

Veletrh FOR ARCH je největší stavební veletrh v Česku a TVbydleni.cz je opět jeho mediálním partnerem.

Dnešní doba nabízí mnoho pokroků a novinek, díky kterým stavíme a žijeme chytřeji, a tím šetříme energii i naše peněženky. Stavební materiály ve svém zpracování a hlavně funkčnosti ušly dnes už dlouhou cestu. Na veletrhu For Arch si přijdou na své nejen stavaři a zájemci o stavbu, rekonstrukci, odborníci v oboru elektrotechniky či elektroinstalace, ale naleznete tam i vystavovatele z oborů inteligentního bydlení, oken, dveří, až po znalce přes poradenství a financování. A to je jen zlomek toho, co na veletrhu můžete vidět.

Těšit se můžete na sedm výstavních hal nabitých tím nejlepším, co je možné na stavebním trhu najít. Doprovodný program zaujme odbornou i laickou veřejnost. Veletrh se koná ve dnech 18.–22. září 2018.

Kdo by chtěl veletrh navštívit osobně, vstupenku zdarma máte od nás ke stažení zde. I z tohoto veletrhu ale samozřejmě uvidíte reportáž od nás online.

Autor: TVbydleni.cz

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl