ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Nová řada vodovodních baterií Edge zaujme obzvlášť milovníky minimalismu

Nová řada vodovodních baterií Edge zaujme obzvlášť milovníky minimalismu

Nová řada vodovodních baterií Edge zaujme obzvlášť milovníky minimalismu
29. 9. 2018

Společnost Ideal Standard, uvádí na trh novou kolekci precizně zpracovaných koupelnových baterií, řadu EDGE.

Produktová řada EDGE je sbírkou moderních vodovodních baterií s čistými, geometrickými křivkami, inspirovanou návratem k jednoduchosti v moderním designu a důrazem na použití kvalitních materiálů. Tato řada koupelnových baterií, jejíž součástí jsou jedny z nejkompaktnějších koupelnových baterií na trhu vůbec, obohatí každý interiér a představuje univerzální řešení pro části koupelny – vanu, sprchu i umyvadlo.

Moderní a flexibilní řada vodovodních baterií EDGE je určena pro všechny kreativní milovníky minimalismu. Přímočarý design je podtržen poctivým řemeslným zpracováním a dokonale poslouží jako čisté plátno pro váš příští projekt.

Baterie řady EDGE obsahují také technologie pro zajištění efektivní spotřeby vody a úspory nákladů v dlouhém období. Kompaktní perlátor s průtokem 5 litrů/min snižuje spotřebu vody bez nežádoucího poklesu výkonu, zatímco technologie BlueStart® u vybraných modelů zaručuje, že nebude docházet k plýtvání teplou vodou.

Petr Bladský, Commercial Country Leader pro Českou republiku a Slovensko dodává: „O vlastnostech produktové řady EDGE vypovídá už její název. Design těchto vodovodních baterií dokonale zapadne především do moderních koupelnových interiérů, které obohatí o nadčasový, geometrický prvek s garantovanou úrovní kvality. Díky neutrálnímu, modernímu designu této produktové řady se jedná o skvělý doplněk koupelen všech stylů, což je spolu s nekompromisním výkonem charakteristickou konkurenční výhodou těchto baterií.“

Zdroj: Ideal Standard

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu