ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Nové tapety z Transylvánie jsou opravdovým uměleckým dílem

Nové tapety z Transylvánie jsou opravdovým uměleckým dílem

Nové tapety z Transylvánie jsou opravdovým uměleckým dílem
13. 4. 2018

Společnost Marthi Design s.r.o. pod vedení zkušené designérky Marthi Šliperské se již řadu let profiluje na trhu jako vyhledávaný expert v oblasti návrhů a realizací interiérů exkluzivními textilními dekoracemi, látkami, koberci a ložním prádlem. Marthi Šliperská proslula svým citem pro detail, schopností porozumět a splnit požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Její tým tvoří za léta prověření řemeslníci – tapetáři , švadleny, čalouníci, zámečníci a truhláři. Pilířem je vlastní, plně vybavený Atelier, kde se zpracovávají látky pro jednotlivé projekty.

Mezi nejnovější obchodní artikly zařadila společnost Marthi Design s.r.o. velmi oblíbenou značku Etnicraft belgického výrobce masivního nábytku z dubu, teaku a ořechu a nové úžasné tapety z Transylvanie - MINDTHEGAP. Netradiční vzory jsou tištěny v moderním matu na netkanou textilii.

Podívejte se na fotografie v naší galerii a nechte se inspirovat. Stojí to za to!

Zdroj: New Living Center/Marthi Design

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu