ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Interiér Novinka: kolekce zatemňujících rolet nabízí odstín pro každou náladu!

Novinka: kolekce zatemňujících rolet nabízí odstín pro každou náladu!

Novinka: kolekce zatemňujících rolet nabízí odstín pro každou náladu!
1. 8. 2019
#rolety #stínění #velux
další
skrýt

Když si zařizujete vysněný interiér, určitě nechcete jednu věc: nechat se omezovat ve výběru barev.  Společnost VELUX  vyvinula novou kolekci zcela zatemňujících rolet Colour by You, která se přizpůsobí každému stylu a vkusu.

Barvy mohou nejen obohatit interiér a podtrhnout jeho styl, ale také inspirovat naše nálady. Pokud chcete vytvořit hřejivý a energický prostor, vybírejte z odstínů červené nebo růžové. Atmosféru klidu zase nejlépe navodí modrá a šedá. Kdo se chce držet aktuálních trendů interiérového designu, může zvolit barvu mořských korálů Living Coral, kterou společnost Pantone vyhlásila barvou roku 2019. Jedno je však jisté: preference barev jsou osobní a každý může najít odstín, který pro něj bude přesně ten pravý.

Pro vytvoření vyváženého a esteticky příjemného interiéru je volba barev velmi důležitá,“ vysvětluje Klára Bukolská, hlavní architektka společnosti VELUX Česká republika. „Je potřeba sladit odstíny stěn, podlahy, nábytku i dalšího interiérového vybavení. Třeba na povlacích polštářů můžeme s barvou experimentovat a střídat různé akcenty, ale zařízení, které kupujeme na dlouhá léta, by mělo být opravdu dobře sladěné. Proto je obrovskou výhodou, když si můžeme vybrat zatemňující roletu přesně v barvě, jaká odpovídá designu konkrétního interiéru.“

S kolekcí VELUX Colour by You můžete přizpůsobit barvu rolety svým záclonám, koberci, pohovce nebo čemukoliv dalšímu. Pokud váš interiér vyžaduje temně purpurovou, mátově zelenou nebo starorůžovou, můžete si vybrat zatemňující roletu v libovolném odstínu barevné palety pro skutečně dokonale vyladěný design. A jak na to? Stačí použít online nástroj pro výběr barev. Zadejte barvu Pantone, ve které chcete vyrobit svou zatemňující roletu. VELUX nabízí až 1800 barevných variant a má širokou nabídku zcela zatemňujících rolet na trhu.

Pokud jde o zatemnění, lidé mají tendenci předpokládat, že musí vybrat tmavou barvu, aby blokovala přirozené světlo. V případě originálních rolet VELUX tomu tak není. Díky nové kolekci Colour by You si nyní zákazníci mohou vybrat z až 1800 barev s efektem dokonalého zatemnění,“ informuje Ivo Pavlík, produktový manažer společnosti VELUX. „Nyní si můžete vybrat téměř libovolnou barvu nebo odstín, aniž by to ohrozilo účinné blokování světla. Ať už plánujete ložnici inspirovanou venkovským stylem, která vyžaduje krémovou a světle zelenou, nebo prosluněný prostor, jakému nejlépe sluší žlutá, s VELUX Colour by You získáte roletu dokonale odrážející váš jedinečný styl.“

Zdroj: Ogilvy

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu