ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Interiér Novinka mezi vířivkami: progresivní systém filtrace vody

Novinka mezi vířivkami: progresivní systém filtrace vody

Novinka mezi vířivkami: progresivní systém filtrace vody
31. 1. 2020 / Autor: Lucie Kratochvílová, Foto: Baspa
#vířivka #filtrace #baspa
další
skrýt

Kanadský výrobce vířivek Arctic Spas® přichází s technologickými inovacemi v oboru. Čas strávený výzkumem a testováním ve vlastním vývojovém oddělení přinesl zcela nový systém filtrace vody ve vířivce.

U používaných kartušových filtrů bývá nejobvyklejším problémem jejich nerovnoměrné zanášení, což vyvolává nutnost častého čištění a zkracuje životnost. Nová progresivní Smart filtrace vířivek Arctic Spas® funguje na principu několika samostatných filtračních vrstev různé jemnosti, které postupně zachytávají všechny velikosti nečistot obsažených ve vodě.

Bazénová voda je při průtoku Smart filtrem postupně zbavena mechanických nečistot všech velikostí a životnost filtru je významně prodloužena. V kombinaci s monitorovacím systémem OnSpa® je také možno online ověřit typ instalovaného filtru a datum jeho poslední výměny.

Každá voda má jiné charakteristiky a díky struktuře pěti filtračních vrstev je možné vytvořit filtraci na míru. Podle minerálního složení konkrétní vody bude možno přidat např. filtr na železo pro železitou vodu nebo filtr na vodní kámen v případě tvrdé vody.

Údržba vody ve vířivce je noční můrou mnoha uživatelů. Řešením může být automatická péče Spa Boy®.

Integrované senzory jednotky Spa Boy® s vysokou přesností sledují kvalitu vody a podle potřeby spouští automatickou sanitaci. Současně probíhá kontrola hodnoty pH a uživatel je upozorněn na potřebu zásahu. Aktuální stav je možno kontrolovat pomocí aplikace pro chytré telefony odkudkoliv. Naměřené hodnoty jsou poté zaznamenány softwarovou aplikací OnSpa® a mohou být monitorovány servisním oddělením výrobce.

Rádi byste se o funkčnosti vířivky přesvědčili sami? Navštivte showroom společnosti Baspa nebo se podívejte na reportáž Bazény a vířivky s elektricky ovládaným zastřešením

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu