ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Interiér Novinky od Physiotherm jsou zajímavou součástí moderního interiéru a navíc mají skvělé zdravotní účinky

Novinky od Physiotherm jsou zajímavou součástí moderního interiéru a navíc mají skvělé zdravotní účinky

Novinky od Physiotherm jsou zajímavou součástí moderního interiéru a navíc mají skvělé zdravotní účinky
3. 2. 2020 / Autor: Lucie Kratochvílová, Foto: Infrasauny.cz

Prospěšný účinek tepla na lidské zdraví je znám už dlouhá léta. Rakouská firma Physiotherm GmbH posunula proces saunování na novou úroveň, a navíc umožnila pocítit jeho příjemný vliv i těm, pro které byl ze zdravotního hlediska pobyt v běžné sauně nedostupný. Každé poradenské centrum po světě nabízí svým klientům možnost osobního vyzkoušení infrakabiny a to v plném soukromí včetně České Republiky.

Infračervené zářiče LavaTech od firmy Physiotherm GmbH s lávovým pískem vydávají záření, které je příjemné a zdravé pro lidské tělo. Díky tomu dochází k ideálnímu ohřevu jádra těla a intenzivnímu pocení už při nízkých teplotách. Organismus tedy není vystaven velkým teplotním rozdílům, a proto mohou kabinu užívat i kardiaci, malé děti či těhotné ženy. Využívání infračervené kabiny (sauny) pocením detoxikuje organismus, zlepšuje prokrvení, pomáhá proti migréně, látkovou výměnu a blahodárně působí na namožené svaly. Podporuje však i hnubnutí, posiluje imunitní systém a v neposlední řadě má rovněž léčivý účinek na kožní choroby. Jeden pobyt v infračervené kabině odpovídá účinku lehkého kardio tréninku.

Na umístění kabiny je zapotřebí minimální prostor. Sauna má dotykové ovládání a řadu programů, včetně těch individuálních. Nadstandardním vybavením jsou pak čidla teploty těla, která umožňuje ponechat ovládání intenzity tepla plně na inteligentním systému SENSOcare® řídící jednotky.

Lehněte si a ponořte se do zcela nové dimenze relaxace a uvolnění

Vyhřívané lehátko Diva-Relax Living bylo speciálně vyvinuto pro obývací část. Ať už jako čtecí nebo televizní křeslo nebo jen pro odpočinek. Diva-Relax Living poskytuje příjemné teplo se dvěma tepelnými zónami, které jsou integrovány do ležícího povrchu a lze je plynule upravovat do požadované polohy při sezení nebo ležení. Stmívatelná lampa poskytuje při čtení dostatek světla.

První infračervená kancelářská židle I-Medic

První kancelářská židle s integrovaným infračerveným zářením zatočí s problémy se zády, vnitřním pocitem chladu a napětím. Střední část představuje nově vyvinutý 3D uhlíkový zářič. Přechody mezi židlí a 3D infračerveným zářičem jsou plynulé. Je jedno v jaké pozici sedíte, zářič přebírá pohyb. Speciální potah sedadla dokonale ladí s 3D zářičem.

Díky speciální konstrukci a uspořádání topných částí se zářič přesně přizpůsobí zádům uživatele a poskytne celé ozařované ploše výjimečné homogenní a příjemné teplo. Mimoto vydává 3D – infračervený zářič teplo ve zřetelně vyšší intenzitě než ohřívač sedadel a pracuje bezkontaktně, což zaručuje mnohem lepší způsob působení.

Zajímá vás, jak funguje infrasauna a jaké jsou rozdíly oproti sauně finské? Podívejte se na celý rozhovor ZDE. 

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu