ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Tip: ovládání klimatizace pomocí vašeho chytrého telefonu

Tip: ovládání klimatizace pomocí vašeho chytrého telefonu

Tip: ovládání klimatizace pomocí vašeho chytrého telefonu
2. 6. 2018

Zapomínáte občas před odchodem vypnout klimatizaci? Chcete mít doma příjemnou teplotu hned, jak se vrátíte? Moderní technologie přinášejí nové možnosti. A v těchto slunečných dnech se obzvlášť může hodit klimatizace, kterou můžete mimo jiné řídit i na dálku prostřednictvím vašeho telefonu.

K volitelnému příslušenství klimatizačních zařízení ENBRA v současnosti patří i modul pro připojení k Wi-Fi síti. Klimatizaci snadno připojíte k domácí sítí a ovládáte ji ze speciální aplikace v mobilním telefonu. Aplikace pro mobilní operační systémy Android a iOS, která je zdarma ke stažení v obchodech Google Play a Apple App Store, umožňuje nastavovat a sledovat činnosti klimatizačního zařízení na dálku přes internet.

„Uživatel si díky modulu a aplikaci v mobilním telefonu může snadno na dálku nastavit například vychlazení místnosti před návratem z práce či dovolené. Změnit či opravit lze v aplikaci také časovač chlazení a mnoho dalšího,“ popisuje možnosti Wi-Fi modulu Ivo Zabloudil, produktový manažer společnosti ENBRA. „S Wi-Fi modulem má člověk svoji klimatizaci stále pod kontrolou. To se hodí například v situaci, kdy ji před odchodem z domu zapomene vypnout. Prostě to udělá kdykoli na dálku v mobilu,“ doplnil Zabloudil.

Zdroj: ENBRA

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu