ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Inspirace bydlení Veletrhy Pozvánka: festival otevřených budov Open House Praha se uskuteční v září

Pozvánka: festival otevřených budov Open House Praha se uskuteční v září

Pozvánka: festival otevřených budov Open House Praha se uskuteční v září
8. 5. 2020 / Autor: Foto: Kongresové centrum, tisk. z. Šestý ročník festivalu Open House Praha 2020 se uskuteční

Festival otevřených budov se přesouvá na 1.–6. září 2020. Open House Praha  vás zve o víkendu 5. a 6. září návštěvníky na prohlídku běžně nepřístupných budov a prostorů a v týdnu od 1. září navíc nabídne doprovodný program sestávající z komentovaných procházek, přednášek a debat o městské architektuře.

Víkend otevřených budov patří dnes mezi tradiční architektonický svátek, který umožňuje lidem zdarma prozkoumat skryté poklady města a užít si neopakovatelnou atmosféru pospolitosti a nadšení z poznávání míst.

„Open House Praha přináší zážitek z architektury. Ne zprostředkovaný, ani virtuální, ale přímý, smyslový zážitek, nenahraditelný online prohlídkami prostor. Možnost procházet se a poznávat město, být s někým a sdílet své dojmy. Z tohoto důvodu jsme se přiklonili k variantě uspořádat festival v náhradním termínu,“ říká zakladatelka a ředitelka festivalu Andrea Šenkyříková. Podoba zářijové akce se bude odvíjet od aktuální situace. „V současné chvíli probíhá komunikace s vlastníky a správci budov a věříme, že budou mít zájem zapojit se do programu festivalu v náhradním termínu a nedojde k výrazným programovým změnám,“ dodává Andrea Šenkyříková.

Program festivalu bude zveřejněn na konci června tohoto roku na webových stránkách Open House Praha.

Podívejte se na TVarchitect.com více o festivalu Open House Praha.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu