ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Při koupi bytu prověřujte všechny okolnosti prodeje bytu

Při koupi bytu prověřujte všechny okolnosti prodeje bytu

Při koupi bytu prověřujte všechny okolnosti prodeje bytu
30. 8. 2018

Zpřísnění pravidel pro získání hypoték po 1. říjnu vede k horečné aktivitě na realitním trhu. Protože za nových podmínek už mnoho lidí na hypotéku vůbec nedosáhne, snaží se vyřídit úvěr a pořídit vlastní bydlení ještě nyní, za stávajících podmínek. Toho zkoušejí využít někteří developeři k tomu, aby se zbavili i dlouho neprodejných bytů.

U takových marketingových akcí by ale měl být člověk maximálně obezřetný. Často jde totiž o byty, které jsou stále neprodané i několik let po dokončení. Což je za situace boomu a hladu po nemovitostech v posledních letech krajně podezřelé. Člověk proto musí důkladně prověřovat všechny okolnosti bytu, o který se zajímá. Především opravdu detailně projít všechny parametry jeho dispozic, okolí domu a ruch v něm, a vše důkladně zkontrolovat.

Zdroj: EKOSPOL

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu